Kas ir Ģeogrāfu mafija?

Vārdu salikums “Ģeogrāfu mafija” pirmkārt raksturo saimi, kuras sastāvā ir jebkurš Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātnes fakultātes students vai absolvents. Sevi par pilntiesīgu Ģeogrāfu mafijas daļu vari uzskatīt kopš brīža, kad esi nokārtojis vismaz vienu sesiju.

Ģeogrāfu mafija pazīstama ar savu bagāto tradīciju pūru, kas kopts un lolots jau kopš fakultātes dibināšanas laikiem. Sākot ar Ģeodienām, kurās atzīmējam fakultātes dzimšanas dienu, līdz ģeogrāfu pasaules nozīmīgākajam notikumam – Ģeorallijam, īstena un aktīva ģeogrāfa gads piepildīts ar daudz un dažādiem krāsainiem notikumiem, kuros iespējams piedalīties ikvienam.

Pateicoties mūsu tradīcijām, kuras svarīgas un tuvu sirdij glabātas ikvienam Ģeogrāfu mafijas pārstāvim, Ģeogrāfu mafija aug ar katru gadu lielāka, pasākumos pulcējot ne tikai studējošos, bet arī biedrus, kas diplomu jau ieguvuši pirms vairākiem gadiem vai pat gadu desmitiem.


Lai iemūžinātu visu, kas jau piedzīvots, un dokumentētu nākotnes notikumus, arvien notiek aktīvs darbs pie Ģeogrāfu mafijas arhīva izveides.

Ja esi izbijis Studentu pašpārvaldes biedrs vai vienkārši Ģeogrāfu mafijas veterāns un esi pieredzējis ko tādu, par ko informāciju šajā mājaslapā nav izdevies atrast,  būsim ļoti pateicīgi par jebkādām pagātnes liecībām no pasākumiem vai kādreizējā SP darbības laikiem.

Sazinies ar mums un dalies atmiņās – tavu ziņu nepacietīgi gaidām  info@www.geografumafija.lv !